Din sökning gav 0 träffar

    Ett fel uppstod.
    Dölj bild

    Västerås stift

    Tillsatta tjänster i stiftet

    Jenny Ludvigson, komminister i Västerås pastorat fr.o.m. 1 september 2021. Eva Abragi, PO-chef centrala området i Västerås pastorat fr.o.m. 1 september 2021. Magnus Crispin Back, vik. komminister i Västerås pastorat fr.o.m. 1 juni 2021. Veli Pekka Järvinen, vik. komminister i Västerås pastorat fr.o.m. 19 juli 2021. Astrid Nilsson, diakon fr.o.m. I 4 juni 2021. Rebecca Klitgaard Nelsson, komminister i Leksands pastorat fr.o.m I juni 202 I. Tommy von Knorring, komminister i Kumla-Tärna-Kila pastorat fr.o.m. 16 november 2021.

    Redaktör och innehållsansvarig
    Isabel Karlsson, Västerås stift
    Uppdaterad
    2021-10-20
    X
    Dokumentid: 1557595- Webid: 29143 - Unitid: 6